Oto Kılıf

Mk Kaplama Oto Döşeme olarak Kadirli'de Oto Kılıf hizmeti veren köklü firmalar arasındayız. Firmamızda çeşit çeşit , renk renk , desen desen ürün bulunmaktadır. Oto kılıflar kalite kalite dizilerek farklı fiyat aralıklarında müşterimize sunulur. Araç alım-satım yapan kişilerin tercihi ucuz kılıflardan tutun da, klasik aracını tekrar canlandıran, en iyi parçaların peşinde olan müşterimiz için de firmamızda oto kılıf çeşitleri bulunmaktadır.

Firmamızda istenildiği zaman özel dikim oto kılıfı yapılmaktadır. Özel dikim kılıf müşterimizin tercih etmiş olduğu kalitelerde ve desenlerde sıfırdan dikilir. Araç koltuklarından ölçüler alınarak, o araca özel olarak dikim işlemi gerçekleştirilir. Dikim için kullanılacak malzemenin kalitesine müşterimiz karar verir.

Spor kılıflar , düz kılıflar , vip kılıflar , ortopedik kılıflar firmamızda satışını yapmış olduğumuz kılıf çeşitlerinden bazılarıdır. Bahsi geçen oto kılıf çeşitleri belirli kalitelerde fabrikasyon üretim ile yapılmış araç kılıflarıdır.

Oto kılıf seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Örneğin normal araçlara göre ticari araçlar çok daha aktif olarak trafikte olurlar. Kendi aracımızı kullanırken titizlik gösteririz, fakat taksi, servis, minibüs gibi araçlar için bu durum biraz daha titizlik olmadan kullanılır. Şahsi aracınızda çok açık renklerde oto kılıf kullanılabilir, fakat bir ticari araçta kir götürecek renklerin kullanılmasında fayda vardır.Kir götüren renkler gri ve tonlarındaki renklerdir.

Oto kılıf alınırken genelde müşterilerimiz kılıfı araç içine koyarak bakarlar, fikir edinmeye ve karar vermeye çalışırlar. Karar aşamasında araç içi kılıf uyumu ile ilgili olarak, tavan rengi araç ön göğüs rengi ve kapı döşemeleri baz alınır.Bu renklere yakın tonlarda oto kılıf alınır ise aracınız ile uyum sağlayacak bir kılıf almış olursunuz.Bazı durumlar da ise kılıfın fark edilebilir derecede olması, göze çarpması istenir, genellikle böyle bir seçimde müşterimizin kendi zevklerine en çok uyan kılıfı alması durumu kolaylaştırır.Tavsiye istedikleri durumlar olursa yukarıdaki durumları göz önünde bulundurarak kılıf seçimi yaparız.

Oto kılıfların kalitesi konusunda müşterilerimiz genellikle tedirgin olarak firmamıza gelirler, bunun sebebi daha önceden herhangi bir yerden kaliteli diye almış oldukları ucuz kılıflardır.Bu durumlarda kendi oto kılıflarının kumaşına dokunmalarını isteriz, daha sonra firmamızda satışını yaptığımız en ucuz kılıfa dokunmalarını isteriz.Daha sonra maddi olarak önceki kılıflarına vermiş oldukları para değerindeki herhangi bir kılıfımıza dokunmalarını isteriz. Kendileri ikna olarak bir kılıf seçerler ve araca montaj işlemine başlarız.

Oto kılıfların montaj işlemi hemen hemen her araçta değişiklik gösterirken, benzerlik gösteren yönleri de vardır. Firmamıza bir araç oto kılıf işlemi için geldiğinde koltuklarının durumlarına ve eski kılıflarının durumuna bakarak eski kılıflarını sökeriz. Müşterimiz koltuk durumu hakkında bilgi almak isterse bilgi veririr, öneride bulunuruz. Herhangi bir iyileştirme işlemi yapılacaksa bu aşamada yapılır. Bir işlem yapılmayacaksa koltuk kılıfları takılmaya başlanır.Koltuk kılıflarının montaj aşamasında kullanılması için fabrika çıkışında belirli aralıklarla lastikler kumaşa dikilir. Bu lastikler genellikle çok dayanıklı olmayan güçsüz yada zayıf lastiklerdir. Sadece bu lastikler bağlanarak montaj yapılırsa belirli bir süre sonra lastikler kopmaya başlar ve kılıf yerinden kaymaya başlar. Kılıfın kayması demek daha erken yıpranması manasına gelir. Montajını yapmış olduğumuz malzemenin kullanılabileceği maksimum ömür ile kullanılmasını isteriz, bu sebeple araç koltuğuna zarar vermeden, koltuk iskelet ve tellerine, kılıf kumaşından kılıf kumaşına kanca atarak oto kılıfının kaymaması için hem önlem alıyor, hem de işimizi garantiye alarak yapıyoruz.

Günümüze kadar on binlerce oto kılıf takmış bir firma olarak, müşterilerimizin firmamızdan memnun olarak ayrılmasını sağlıyoruz. Birçok müşterimiz firmamızda bir işlem yaptırdıktan sonra kullanım süresi dolduğunda tekrar firmamızı tercih etmektedir. Birçok müşterimiz aracına yapılan işlemler sonrasında firmamıza referans olarak müşteri göndermektedir. İşimizi iyi yaptığımızı düşünüyor, elimizden gelen en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firmamızda sizleri görmekten memnuniyet duyarız.