Oto Döşeme

Oto Döşeme

Sektöründe öncü olan firmamız uzun yıllardır oto döşeme sektöründe hizmet vermektedir , ustalığımız ve işçiliğimizin iyi olması , müşteri sürekliliğini sağlayarak , firmamızı günümüze kadar getirmiştir. Firmamızda binek araç döşemesi, panelvan araç döşemesi, dağ araçları için koltuk döşemesi, klasik araçlar için oto döşeme hizmeti birçok kez yapılmıştır.

Koltuk yüz değişim işlemleri, koltuk yüz dikim işlemleri, koltuk döşeme tamir işlemleri, oto döşeme kolçak (kol dayama) montajı, oto döşeme başlık montaj işlemleri, oto döşeme iskelet tamir işlemleri, oto koltuk döşemesi sigara yanık tamir işlemleri, döşeme yatar mekanizma tamir işlemlerikızak mekanizması tamir işlemleri, koltuk emniyet kemeri montaj işlemleri firmamızda yapılan başlıca işlemler arasında yer almaktadır.Bunun dışında oto koltuk kılıfı satış ve montajı yapmaktayız.İstek üzre oto kılıf dikim işlemleri yapmaktayız.

Mk Kaplama Oto Döşeme; olarak firmamızda sıfırdan oto döşeme yapımı işlemi yapılmaktadır.Müşterimizin beğenmiş olduğu kumaşları bir araya getirerek, istenilen model ve istenilen renklerde kumaşlar ile dikim işlemi gerçekleştirilmektedir.Tüm bu işlemlerden önce ustamız tarafından ölçüler alınarak şablonlar çıkartılır, tüm dikim işlemleri bu şablonlar örnek alınarak yapılır.Bu sayede araç koltuğuna en iyi şekilde oturacak bir döşeme dikimi sağlanır.

Firmamız koltuk döşeme işlemleri dışında Tavan Döşemesi, Taban Döşemesi, Kapı Döşemesi, Oto Kılıf hizmetleri ve malzeme satış işlemleri gerçekleştirmektedir.