Döşemelik Kumaş

Döşemelik Kumaş

Firmamızda araç Tavan Döşemesi,  Taban Döşemesi, Kapı Döşemesi ve Koltuk Döşeme İşleri yapılmaktadır. Tavan döşeme işlerinde tavan için kullanılan kumaşlarımızın çeşitliliğini koruyoruz. Aynı şekilde koltuk döşeme ve kapı döşeme işlerimizde kullanılmak üzre firmamızda yüzlerce çeşit malzeme bulunmaktadır. Kapı döşemesi için kullanmış olduğumuz kumaş ve vinleks ( suni deri ) çeşitliliğimizi koruyoruz. Oto koltuk döşemesi işlemleri için kullanmış olduğumuz döşemelik malzeme çeşitliliğimiz vardır. Firmamızda  oto döşeme işlemi gerçekleştirilmektedir. (Firmamız oto döşeme işlemleri ile ilgili hangi hizmetleri vermiş olduğumuzu görmek için web sitemizde bulunan menü üzerinden işlemlerimiz sekmesini ve/veya ürünlerimiz sekmesini inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. ) Renk seçeneklerimiz ve hemen hemen her kalitede kumaş , vinneks (suni deri) malzemelerimiz mevcuttur.

Resimlerde görmüş olduğunuz malzemeler dışında döşemelik kumaş türlerimiz de mevcuttur. Genellikle malzemelerde ürün devamlılığı sağlamaya çalışırız. Çünkü birçok döşeme firması firmamızdan kumaş ve döşemelik malzeme tedarik etmektedir. Müşterilerimizin bir kez aldıkları malzemenin devamını bulmak için firmamıza geldiklerinde, mümkün olduğunca bulundurduğumuz kumaş çeşitleri arasından istedikleri malzemeyi vermeye çalışırız. Malzeme stoklarımızda bulunmadığı zamanlarda  müşterilerimiz sormadığı sürece malzeme devamlılığı hakkında bilgi vermeyiz. Aldığı malzemenin hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimize malzeme devamlılığı hakkında bilgi veririz. Tüm bu durumlar üzerinde özellikle dikkat ettiğimiz hallerde bile zaman zaman malzeme bitebiliyor ve tekrar sipariş vermek gerekebiliyor, bu tarz durumlarda ise en kısa süre içinde malzeme siparişi vererek müşterimize tedarik ediyoruz. Firmamızda komple yada metre hesabı satışı yapılan kumaşlarımız da çeşitliliği korumaya çalışmaktayız. Çeşitlilik sağlarken de dikkat etmiş olduğumuz husus malzemenin ne kadar sürede, ne kadarının satışının yapıldığıdır. Bu duruma göre sipariş oluşturarak malzeme temini sağlamaktayız.

Oto döşeme malzemeleri farklı renk ve desenlerde, kullanım alanlarına göre hizmet verecek şekildedir. Örneğin Tavan Döşemesi için kullanılacak malzeme farklı, Koltuk döşemesi için kullanılacak malzeme farklı, Taban Döşemesi için kullanılacak malzeme farklı, Kaplama için kullanılacak malzeme farklıdır. Zaman zaman bu malzemeler birbirleri yerine kullanılabilmektedir. Fakat sağlıklı kullanım bölgesi hangi döşeme türü için ise firmamızda o bölgede döşeme yapımında kullanılmaktadır. Oto döşeme işinde olmazsa olmaz renkler arasında bulunan gri ve tonları için telefon üzerinden malzeme devamının olup olmadığı bilgisini vermekteyiz. Fakat renk, desen vs. gibi konular hakkında telefon üzerinden fazla bilgi veremediğimiz için, kumaş ve vinleks ( suni deri) satın almak isteyen müşterilerimizi firmamıza davet ederek, malzemeleri kendilerinin kontrol ederek istedikleri tarzda bir malzeme olup olmadığının kontrolü için davet etmekteyiz.  Malzeme cinslerine göre fiyatları değişim göstermektedir. Örneğin siyah bir suni deri için uygun fiyata da malzeme bulunmaktadır, üst fiyatlarda da suni deri bulunmaktadır. Kullanılacağı yere göre ucuz olan yada kaliteli olan arasında tercih edilerek her iki malzemede firmamızda satışı yapılan malzemeler arasında bulunmaktadır.

Oto döşeme kumaşı, oto tavan kumaşı ve vinleks ( suni deri ) malzemelerine ihtiyacı olan müşterilerimizi firmamızda görmekten memnuniyet duyarız.